Misja na Marsa

Październik 18th, 2015 by

va93-box-leftPrzypięła się do brązowego skórzanego fotela i wzięła głęboki wdech. Następny przystanek, górzysty region Ausonii na Marsie, gdzie bogate pokłady celerium czekają na wydobycie. Nie kierowała się na Marsa jako żołnierz, ani nawet jako odkrywca. Jej zadaniem będzie tropienie astronautów konkurencji i przekonanie ich by pracowali dla jej szefa. Przekonanie przy użyciu wszelkich koniecznych środków.
Silniki wystartowały z basowym, grzmiącym pomrukiem. Spojrzała na astronautów z innych korporacji i uśmiechnęła się.

Werbuj astronautów, studiuj mapy Marsa i wykreśl kurs do bogactw. W tej uznanej grze planszowej autorstwa Bruno Cathala i Bruno Faidutti od dwóch do sześciu graczy konkuruje ze sobą o kontrolę nad Marsem i wydobywa jego bezcenne zasoby naturalne. Ta edycja została ulepszona przez twórców poprzez wprowadzenie nowego obszaru – Phobosa (księżyc Marsa) – i nowych kart akcji, które umożliwią przeprowadzenie przebiegłych zagrań tuż przed ostatecznym podliczeniem punktów. Nowa jest również szata graficzna.

Mission: Red Planet stawia cię na czele pozbawionej skrupułów korporacji górniczej. Niewiarygodne surowce naturalne właśnie zostały odkryte na Marsie. Palne celerium, które może stać się paliwem świata, gęsty sylvanit, który może zastąpić materiały, które używamy i najbardziej zaskakujący ze wszystkich. Lód.
Żeby wydobyć bogactwa Marsa będziesz musiał posłać tam astronautów, zająć najbardziej dochodowe obszary i zrobić wszystko by wygryźć konkurencję. Masz 10 rund by wydobyć tyle celerium, sylvanitu i lodu ile tylko możliwe. Przy okazji prowadzenia wydobycia możesz natrafić na niespodziewane odkrycia. Gracz, który po 10 rundach zgromadzi najwięcej punktów zwycięstwa wygrywa.

Zespół dziewięciu przebiegłych fachowców – takich jak odkrywca, naukowiec, tajny agent i sabotażysta – znajduje się na twojej liście płac, ale bądź ostrożny jak ich używasz. Po tym jak skończą wykonywać swoją pracę będziesz musiał ponownie ich zatrudnić.

Tu znajdziesz materiały demonstracyjne udostępnione przez wydawcę. –> Link

Pozostaje tylko czekać na polską premierę.

Leave a Reply