Unboxing Magic the Gathering Arena of the Planeswalkers

Listopad 9th, 2015 by

PudelkoJuż pierwszy rzut oka na pudełko zdradza nam z jaką grą planszową będziemy mieć do czynienia. Przez plastikowe okienka widać figurki planeswalkerów. Gideona, Jace’a, Liliany, Chandry i Nissy. Magic the Gathering Arena of the Planeswalkers jest taktyczną grą figurkową przewidzianą dla 2 do 5 graczy.

W opakowaniu znajduje się 30 figurek potworków w 5 kolorach. Białym, niebieskim, czarnym, czerwonym i zielonym. 60 kart zaklęć (po 12 dla każdego koloru). 15 kart ze opisami figurek. Jeszcze 10 specjalnych sześciennych kości i  kość dwudziestościenna. 4 sześciokątne znaczniki.
No i oczywiście jeszcze plansza i zestaw urozmaiceń terenu.

Wszystkie figurki zostały dość ciasno umieszczone w plastikowej wyprasce, która skutecznie utrzymuje je na miejscu nawet po odwróceniu pudełka.

elementy

4 Responses

 1. xGideox pisze:

  Mam ją! Jestem z niej mocno zadowolony. Na tej grze nie można się zawieść. Idealna gra na wolne popołudnia. Zasady łatwo przyswajalne. Można tworzyć całą paletę czarów i działań.

 2. Kamcio pisze:

  Na mnie również pudełko i zawartość zestawu zrobiło ogromne wrażenie. Według mnie warto mieć taką grę w domu po pierwsze, że robi wrażenie a po drugie, że jest przy niej świetna zabawa. Ze znajomymi spędzamy przy niej świetnie czas. Polecam każdemu, żeby spróbował choć raz zagrać w Magica

 3. jokanka pisze:

  Mam ją od kilku miesięcy, dostałam od znajomych. Cały czas gra mi się w nią bardzo fajnie, odkrywam nowe możliwości prowadzenia bohaterów. No i podszkoliłam angielski:)

 4. lilo pisze:

  szkoda, że recenzja taka krótka, dostałam ta grę na urodziny parę miesięcy temu i od tamtej pory przynajmniej kilka razy w tygodniu gram, najbardziej lubię grę Nissą, jakoś ta postać przypadła mi do gustu, ale oczywwisćie gram też innymi postaciami, i przy rozgrywce 2 i 5 osobowej zabawa jest przednia, wszyscy się mocno ekscytują bo zawsze można wyciągnąć jakiegoś asa z rękawa i do końca nie wiadomo kto wygra.

Leave a Reply