Piąte urodziny Galaktyki Gier !

Sierpień 28th, 2018 by
Wielu z Państwa miało okazję odwiedzić już działający od września 2013 roku pruszkowski sklep – Galaktykę Gier. Tym którzy jeszcze nie znają tego adresu proponujemy kilka słów wprowadzenia. Galaktyka Gier jest czymś więcej niż tylko miejscem zakupów- nasi sprzedawcy doradzą Państwu w wyborze, wyjaśnią zasady gry, pokażą jak malować modele i udostępnią miejsce do grania.

Teraz obchodzimy 5tą rocznicę otwarcia sklepu. Szybko poszło :-) Dziękujemy Wam za to, że z nami jesteście i pomagacie nam uzupełniać nasze półki najlepszymi grami planszowymi w Polsce. To Wy podpowiadacie nam często co warto jest “wrzucić na półkę” I za to bardzo Wam dziękujemy ! Fani i miłośnicy gier to nasi najlepsi klienci ! Teraz przez kilka najbliższych dni nasza oferta będzie miała obniżone ceny aż do -40 procent. Do zobaczenia na przełomie sierpnia i września w Galaktyce Gier !
Już niedługo grudzień a w związku z tym, że każdy grudzień jest miesiącem Świątecznych zakupów zawsze dbamy o to aby nasze oferta gier „bez prądu” była szczególnie rozbudowana. Blisko trzy tysiące produktów najlepszych polskich jak i światowych wydawców, w tym najpopularniejsze tytuły z szerokiego rynku gier planszowych, bitewnych oraz karcianych. Zadbamy o to, by spełnić oczekiwania wszystkich klientów, oferując zarówno nowatorskie i proste gry dla rozpoczynających przygodę z planszówkami (Wsiąść do Pociągu, Carcassonne, Wysokie Napięcie), pozycje ambitne i wymagające (Horror w Arkham, Gra o Tron, Cywilizacja), tradycyjne i znane tytuły (Szachy, Scrabble, Kości) a także gry karciane (Magic the Gathering, Star Wars Destiny). Bardziej zaangażowanym amatorom domowej rozrywki oferujemy też gry bitewne. W hobby tym zamiast planszy na płaskim stole używa się przestrzennych makiet, a zamiast pionków- własnoręcznie sklejonych i pomalowanych modeli utrzymanych w klimatach historycznych, fantasy lub science fiction. W naszym sklepie każdy będzie miał możliwość zagrania na profesjonalnie wykonanych stołach z fantastycznie wyrzeźbionymi terenami. W ofercie znajdują się takie tytuły jak Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40000, Flames of War oraz X – Wing
Sklep znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Kościelnej 23.
Kontakt telefoniczny : +48 504 86 38 31
Zapraszamy także na naszą stronę na facebook’u www.facebook.pl/GalaktykaGierPolska gdzie znajdą Państwo informacje o konkursach i promocjach urodzinowych i świątecznych.
W imieniu całego zespołu – zapraszamy!

Leave a Reply