O nas

Czy zastanawiałeś się kiedyś co będziesz robić gdy wyłączą prąd, a wraz z nim również internet?
Na pewno nie będziesz przeglądać naszej strony, ale przecież nie o to chodziło w tym pytaniu.
Stwierdzając oczywistości, telewizji też nie będzie.

Zostałeś sam w domu z młodszym bratem, siostrą, żoną, kochanką (no może tę dla przyzwoitości pomińmy) lub teściową (pomimo, że to mało prawdopodobne to nawet ona będzie w stanie Ci w tej chwili pomóc). Nadal możesz w ciekawy sposób spędzić wieczór.

To pudełko za tobą zawiera grę planszową. Nie jest to Chińczyk, przy spędziłeś połowę dzieciństwa, lecz coś nowego,
a wraz z towarzyszącą Ci osobą odkryjrcie, że również ekscytującego.

Jednak pomijając to apokaliptyczne co by było gdyby. Nawet w dobie komputerów gry planszowe zdobywają coraz większą rzeszę amatorów, a w tym miejscu na scenę wkraczamy my by zapewnić Ci dostęp do najnowszych i najlepszych tytułów, jak również w miarę możliwości do graczy.
Zapraszamy do nas. Usiądź przy stole, rozłóż grę i ciesz się mile spędzonym czasem.

Poczuj moc rzucając potężne zaklęcia podczas turniejów Magic the Gathering. Zetrzyj na proch armie swoich znajomych biorąc udział w rozgrywkach ligi Warhammer 40000. Jednak to nie wszystko co jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Spójrz jak wygląda nasz tydzień.

We wtorki rozgrywane są turnieje MtG w formacie Modern lub Standard na proxach.
W środy Commander.
Czwartek to Draft.
Piątkowe wydarzenie ma swoją własną nazwę. FNM czyli Friday Night Magic. Turniej rozgrywany w jednym z dwóch formatów. Standard lub Draft.

Żeby nie być tak całkowicie monotematycznym wspomnę tylko, że do tej pory udało się nam rozegrać 13 kolejek ligi Warhammer Fantasy Battle, jak również odbyły się już 3 turnieje X-Wing. Już wkrótce możecie się spodziewać kolejnych. Na koniec należy wspomnieć, że liga Warhammera 40000 odbyła się już 6 razy, a Magic the Garhering 3.
Sklep również współorganizował Pruszkowski Festiwal Gier oraz był obecny na Dniach Pruszkowa.